GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Koppar 12487041

nr 1248 7041

Koppar

2 st, Kina, Vapensköld. Höjd: 7-7,5 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 15 april 2019
kl 19:00:06

14/4 12:09:24 1      Vinnande bud